Doorgaan naar inhoud
Menu
Budoclub Schijndel
  • Informatie
    • Proeflessen
    • Trainingen BCS
    • Huisregels BCS
    • Examens BCS
    • Contributies BCS
    • Hulp nodig bij het betalen van de contributie?
    • Wedstrijden BCS
    • Wedstrijdregels judo BCS
    • Beleid tegen seksueel overschrijdend gedrag BCS
    • Vertrouwenscontactpersoon BCS
  • Bestuur
  • De AC
  • Sponsoren
  • Sponsorkliks
    • Hoe werkt Sponsorkliks
    • Naar de winkelpagina
    • Installeer de app (Sponsorkliks)
    • Browser extensie (Sponsorkliks)
Budoclub Schijndel

Lars van Esch behaald 1e dan / zwarte band judo

Geplaatst op 31 maart 202631 maart 2026

Maandag 30 maart werd Lars van Esch in de dojo gehuldigd voor het behalen van de 1e dan/zwarte band en het mooie examen wat hij liet zien aan de dangradencommissie in Gilze.
De voorbereiding voor de zwarte band was pittig. Er is keihard getraind. Samen met zijn maatje Wout Verbruggen heeft hij hier naartoe gewerkt. Helaas brak Wout een paar weken voor het examen zijn teen en werd het even spannend of het examen nog wel door kon gaan. Gelukkig kon Rik de Crom het overnemen van Wout en lieten ze zonder twijfel zien wat ze in huis hadden.

Lars begon in oktober 2016 met judo. En eigenlijk was vanaf het begin al duidelijk: dit is iemand die er vol voor gaat. Altijd enthousiast, altijd bezig om dingen goed te doen. Hij deed maandelijks mee aan diverse toernooien en daarna ging hij steeds meer de technische kant op. Intussen staat hij naast het trainen al zes jaar enthousiast als assistent trainer bij de jongste judoka’s op de mat. Hij is niet alleen bezig met zichzelf tot een hoger niveau te brengen maar helpt anderen hiermee ook vooruit. Het trainen gaat meteen weer flink door want hij wil als examenmaatje bij de volgende danexamens mee voor zijn clubgenoten.

©2026 Budoclub Schijndel | Aangedreven door SuperbThemes