De Activiteiten Commissie van Budoclub Schijndel doet al vele jaren mee aan de collecte voor Jantje Beton samen met een aantal bestuursleden en ouders wordt er in Schijndel geld opgehaald voor dit goede doel, dat het buiten spelen door kinderen stimuleert. Dit doet men o.a. door het organiseren van de Buitenspeeldag, het ondersteunen van een groot aantal speeltuinen en het ondersteunen van kwetsbare kinderen.

Dit jaar is de collecte voor Jantje Beton van 2 t/m 7 maart. Heb je in deze week tijd en wil je een uurtje helpen met collecteren? Geef dit dan door aan Hannie v/d Heijen of een van de andere dames van de AC. Je mag ook een mailtje sturen naar info@budoclubschijndel.nl

Een gedeelte van de opbrengst van de collecte gaat naar de AC die daar weer leuke activiteiten mee kan organiseren voor onze jeugdleden zoals het jaarlijkse uitstapje en de sinterklaasviering.

Namens de AC alvast hartelijk dank voor jullie hulp!

Jantje Beton, Logo