Na een jaar de cursus judoleraar A gevolgd te hebben en heel wat stage-uren te hebben volbracht, mag Danny Bolwerk zich nu Judoleraar A noemen.
Samen met trainingsmaatje Rik de Crom volgde hij de cursus die een keer in de twee weken werd gegeven in Wijk bij Duurstede. Daarnaast moesten zij allebei stage lopen in verschillende leeftijdscategoriĆ«n om zoveel mogelijk ervaring op te doen. Zowel Danny als Rik geven al jaren mee les bij onze vereniging als trainers-assistenten. Maar zelf de lessen voorbereiden, geven en evalueren is toch weer wat anders. Vorige maand deden zij proefexamen en maar liefst 10 judoka’s waren bereid om twee keer op een zondag mee te gaan zodat Danny het proefexamen en het uiteindelijke examen kon laten zien. Rik gaat zijn examen in december afleggen. Judoka’s hartstikke bedankt voor jullie medewerking.

Van harte gefeliciteerd Danny !