Afgelopen vrijdag nam Diana Rijkers afscheid als vrijwilliger en bestuurslid van onze judoclub. Ze werd in het bijzijn van judogroep 5 en groep 6 met een mooi woordje van Tom toegesproken en bedankt. Hij overhandigde haar een boekenbon en van Hannie kreeg ze namens de AC een mooie bos bloemen.

Ruim 12 jaar geleden maakte Diana kennis met onze club toen haar zoon Niels als klein mannetje begon op de judomat. Enthousiast als zij altijd is, ging ze al vrij snel vrijwilligerswerk doen voor onze vereniging. In het bestuur maar ook voor speciale gelegenheden kwam ze samen met de trainsters of activiteiten commissie om het e.e.a. te organiseren. Ze ging mee met het jaarlijkse uitstapje en organiseerde met de trainsters de Japanse Judomorgen. 2,5 jaar geleden toen de club 50 jaar bestond, deelde ze haar kampervaringen met een vrijwilligersteam zodat we een fantastisch eerste kamp neer konden zetten. Deze bezige bij heeft behalve vrijwilligerswerk bij judo, nog meer vrijwillige activiteiten naast haar werk. En zodoende heeft ze een begrijpelijke keuze gemaakt om met een van de vele activiteiten te stoppen. Ze gaf aan dat ze het een hele leuke tijd vond bij onze vereniging en dat ze de gezelligheid en gemoedelijkheid van onze club zeker zal missen.
Diana nogmaals bedankt voor je inzet.

dsc07187 dsc07190