Op donderdag 24 april jl. vond de wedstrijdtraining plaats. Bij aanvang van de training werd gasttrainer Jasper van de Oetelaar gehuldigd voor zijn prachtige prestatie op de Nederlandse Kampioenschappen. Ongeveer 10 jaar geleden begon Jasper bij onze vereniging en kreeg hij veel plezier in de judosport. Door zijn fanatieke inzet en doorzettingsvermogen heeft hij de afgelopen jaren al heel wat mogen ervaren op internationale toernooien en trainingsstages. Zowel bij Dai Ippo in St Oedenrode als bij Judoclub Berlicum werd hij verder begeleid in het gevorderde wedstrijdgebeuren. Daarbij natuurlijk op de voet gevolgd door de Schijndelse judoka’s, trainers en coaches. De laatste maanden heeft hij bij een paar trainingen tijd kunnen vinden om onze wedstrijdjudoka’s van tips te voorzien, samen met Nick en Demi van Schijndel, eveneens ervaren wedstrijdjudoka’s. Ook voor de trotse trainers heel leuk om te zien wat het resultaat van de trainingen kan brengen. De judoka’s die toch al bewondering hebben voor onze gasttrainers mochten na de huldiging met Jasper op de foto.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA