Anouk is onlangs in de bloemetjes gezet met haar 12,5 jaar lidmaatschap van onze vereniging. Tijdens de wisseling van judogroep 2 en 3 waarbij Anouk trainers-assistente is, mocht ze de litho en felicitaties van voorzitter Yvonne in ontvangst nemen.
Zoals Yvonne al vertelde, eigenlijk is Anouk al bijna 19 jaar bij de judovereniging te vinden aangezien het met de paplepel is ingegeven. Haar eerste judopakje kreeg ze bij haar geboorte en vele mini pakjes volgde. Bij een toernooi of het bezoek van Sinterklaas stond ze samen met haar moeder en tevens trainster op de judomat, nog voordat ze zelf lid werd op 6 jarige leeftijd. Het was dan ook voor niemand een verrassing dat ze al op jonge leeftijd ging assisteren en haar eigen droom, de felbegeerde zwarte band wist te behalen. Maandelijks gaat ze mee coachen en bij activiteiten organiseren is ze er altijd als vrijwilliger bij.

Op naar de 25 jaar Anouk, van harte met deze mijlpaal.