Budoclub Schijndel heeft zich ingeschreven voor de Rabobank actie “Hart voor elkaar”. Voor het eerst dit jaar gaat de Rabobank zijn zijn lokale sponsor budget op een andere manier gaat verdelen. Hierbij krijgen de leden de mogelijkheid inspraak in de verdeling van het budget. Vanaf deze week krijgen alle leden van de Rabobank via de post een inlogcode thuis waarmee zij kunnen stemmen op de vereniging van hun keuze. Stemmen kan van 26 november via de site van de Rabobank. Natuurlijk willen wij graag een beroep doen op alle leden van de Rabobank om op onze vereniging te stemmen!

Nadat wij vorig jaar onze nieuwe Dojo (judozaal) terecht konden hebben we veel tijd, energie en middelen gestoken in de herinrichting van deze zaal. Nu willen we graag voor onze jeugd nieuwe attributen aanschaffen om de trainingen nog gevarieerder te kunnen maken. Het zou fijn zijn als we hierbij kunnen rekenen op een mooie bijdrage uit deze Rabobank actie.  Dus nogmaals de oproep stem op onze vereniging die veelal bestaat uit jeugdleden tussen 6 en 12 jaar. Alvast bedankt voor jullie stem!

pdf_1471_flyer_highres_29679507-page-001